Biz Kimiz?

MERHABA

Biz fal bakmasını bilmiyoruz. 3 vakte kadar marka imajı sunamıyoruz. Demagoliji yapmıyoruz. Bir haftada 3 kilo verdirmek yerine uzun zamanda küçük ama sağlam adımlar atmayı hedefliyoruz. Rüyalarımıza girecek ak sakallı dedeyi beklemiyoruz yada yolda yürürken kafamıza saksı düşmesini; Yer çekimini yeniden keşfetmek yerine ayakları yere basan, güçleri kol kaslarından ibaret olmayan markalar yaratmaya çalışıyoruz. Biz ince eliyoruz, isteklerinize uymak yerine olabilecekleri sunuyoruz. Bizim hayallerimiz ütopik değil gerçeklerin kulağa ne kadar hoş geldiğini bilsek de doğruları söylemekten çekiniyoruz.

 

'UÇMAK' terimini konuşmalarımızda değil, tasarımlarımızda veriyoruz. Biz profesyonel insanların profesyonel ruhlarını yansıtıyoruz. işimize tutkuyla bağlıyız.

 

Çalışıyoruz! Saklamıyoruz! Kaçmıyoruz!

 

Kapitalist olmak yerine ideolejik davranıyoruz. Bir binayı inşaa ederken sütünları sizin istediğiniz yere değil olması gereken yere yerleştiriyoruz. Depremde çöken bina inşa etmek istemiyoruz. Bizim önceden belirlenmiş bir fiyat listemiz yok olmasınıda istemiyoruz. Bizim muhasebede çalışan iş arkadaşlarımızda yok. işi bize verdiğinizde sizin için birkaç günlük çalışma yapıyoruz. Yıllarca içimizde beslediğimiz geliştirdiğimiz, büyüttüğümüz birikimlerimizden yararlanıyoruz.

 

Biz ajansımızı BABA parası ile değil, alın teri ile kurduk. Bu yüzden geçen yılların önemine, emeğe saygının ekmeğe saygı olduğunu inanıyoruz. Ekmek işçiliğini ve boşa harcanmaması gereken paranın ve en önemlisi zamanın kıymetini biliyoruz. Kendimize hasta seçme lüksünü görmüyoruz. Hastalıklı zihniyetleri kınayıp yolumuza devam ediyoruz. Kapımıza kadar gelen hastayı geri çevirmek için değil, iyleştirmek için savaşıyoruz.

 

Amacımız sadece karın doyurmak değil; içine katılmış bütün baharatların kokusunu tadını hissederek işlemek. isteğimiz ama, eğer işiniz acile düşerse lütfen üfürükçüye gitmek yerine tam teşkilatlı teknolojiyi kullanan bize yada benzer hastanelere gidin. Hiç değilse sizin markanıza, bütçenize ve psikolojinize zararı olmasın.

SAYGILAR.

Canmultimedia